KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Collage 16118231
nr 1611 8231
James Coignard
(1925-2008), Frankrike
Collage, "Manipulation". Signerad. Bildmått: 42x34 cm, yttermått inklusive ram: 60x52 cm
James Coignard, fransk målare, grafiker född i Tours 1925, död 2008.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 8 april 2024
kl 20:13:43
8/4 20:08:43
8/4 20:08:55
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
James Coignard
Läs mer om James Coignard